НАЙСМАЧНІША МАЙОВА КАША ВІД СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ

2017-05-01

Східноєвропейський університет здобув чергову перемогу у міському конкурсі. Під час відкриття весняно-літнього сезону в парку «Сосновий бір» студенти і викладачі кафедри готельно-ресторанної справи приготували польову кашу, яку відвідувачі визнали найсмачнішою з усіх представлених.
Готували кашу з пшона за власним оригінальним рецептом і пригощали нею вcіх бажаючих. Переможця визначили відвідувачі парку методом голосування. Команда Східноєвропейського університету набрала 100 балів і посіла перше місце (друге місце – 45 балів, третє – 20).
Директор КП «Дирекція парків» Володимир Стойко та керівник міського департаменту освіти Ігор Волошин подякували студентам і викладачам за участь та вручили ректору університету Любові Шпак диплом переможця конкурсу.