СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ» ВІДЗНАЧЕНІ ГРАМОТАМИ ВІД ГАЗЕТИ «ВСЕ ПРО БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК»

2017-04-20

Учора в рамках багаторічної співпраці зі всеукраїнським виданням «Все про бухгалтерський облік» відбулася вже традиційна зустріч студентського активу з представниками редакції газети.

У ході зустрічі було вручено  подяку за довготривалу і плідну співпрацю та вагомий внесок у розвиток освітянської справи професорсько-викладацькому складу кафедри обліку і аудиту. Студенти були відзначені грамотами за нестандартний креативний підхід у виконанні навчальних та наукових завдань і здатність приймати виважені управлінські рішення. Також було висловлено сподівання на подальшу активну співпрацю студентства з улюбленою газетою.

Такі зустрічі є гарним мотивуючим засобом до вивчення облікових дисциплін, дозволяють студентам відчути свій професійний рівень і впевненість у своїх можливостях, пробуджують бажання удосконалити свої знання та вміння.

І студенти, і кафедра отримали від редакції  газети «Все про бухгалтерський облік» інформаційні матеріали для навчального процесу.