У СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ПРОВЕЛИ ПРОБНЕ ЗНО З ПРАВА

2017-04-13

Згідно з правилами прийому до вищих навчальних закладів у 2017 році вступ до магістратури за спеціальністю «Право» буде відбуватися з використанням технологій зовнішнього незалежного оцінювання. З метою якісного проведення вступної кампанії у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту було організовано пробне тестування для студентів 4 курсу юридичного інституту.

Пробне правниче ЗНО тривало 4 години і включало три тести: загальної навчальної практичної компетентності (критичне, аналітичне та логічне мислення), з права та англійської мови. Пробне тестування мало на меті ознайомити студентів з логікою тесту, з порядком надання відповідей, а також виявити прогалини у знаннях студентів, які потрібно усунути для успішного проходження ЗНО у 2017 році.