Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

 

ЛІНГВІСТИЧНИЙ ЦЕНТР СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ГОТУЄ ДІТЕЙ І ДОРОСЛИХ ДО СКЛАДАННЯ КЕМБРИДЖСЬКИХ ІСПИТІВ


2017-04-07


Лінгвістичний Центр Східноєвропейського університету спільно з авторизованим екзаменаційним центром Cambridge English «Cambridge Club» (Ua037) пропонує програми підготовки до складання міжнародних Кембриджських іспитів для дітей та дорослих. У цих програмах передбачені пробні тести, важливі деталі при складанні екзаменів та секрети успішного складання.

Чому Cambridge English?

створені для застосування в реальних ситуаціях. Іспити Cambridge English розроблені, щоб оцінити вміння кандидата використовувати знання англійської мови у реальних життєвих ситуаціях. Викладачі, які готують учнів до іспитів, допомагають розвивати у студентів комунікативні навички для застосування в англомовному середовищі.

надійні та захищені. Іспити надійно захищені на всіх етапах, починаючи від адміністрування та закінчуючи випуском сертифікатів. Саме тому сертифікатам Cambridge English довіряють у всьому світі та визнають у посольствах, ВНЗ та міжнародних компаніях.

постійно вдосконалюються та оновлюються. Завдяки команді дослідників іспити   оновлюються та відповідають сьогоденню. Ми регулярно переглядаємо останні дослідження та методику викладання, вносимо відповідні зміни до системи оцінювання іспитів.

підтримується всесвітньо відомими дослідниками. Усі іспити Cambridge English підтримуються роботою дослідницької команди. Ми є неприбутковим відділенням університету, тому всі кошти спрямовуються на розробку, дослідження та вдосконалення іспитів та інших проектів Cambridge English Language Assessment.

надійні та швидкі результати. Кандидати отримують точні результати швидко – вже через два тижні після іспиту. Наша безкоштовна служба перевірки результатів дозволяє коледжам,  університетам, роботодавцям та іншим швидкий доступ до ваших результатів.

відповідають міжнародним мовним стандартам. Усі іспити Cambridge English відповідають міжнародній шкалі CEFR (загальноєвропейська мовна шкала). Шкала дає детальний опис вміння користуватися мовою на відповідному рівні.

всесвітньо визнані. Уже понад сто років сертифікати Cambridge English мають репутацію сертифікатів високого рівня. Більш ніж 20 000 організацій офіційно визнають сертифікати Cambridge English.

The Cambridge English Scale – це шкала, що використовується для обчислення результатів іспитів Cambridge English. Шкала розроблена відповідно до загальноєвропейської шкали рівнів.

Переваги:

– більш детальний результат по кожній частині;

– зрозумілий та обгрунтований результат;

– легко порівнюється з результатами інших іспитів.

Співвідношення практичних тестів та шкали

Ми розробили серію підказок, які допоможуть викладачам конвертувати офіційні практичні тести у Кембриджську шкалу.

 www.cambridgeenglish.org/scale-teachers

Більше інформації  у файлі.

Контакти: керівник лінгвістичного центру – Олександр Лисенко.

Тел.: (0472) 50-45-46, (097) 337-75-18, e-mail: lysenko-nek@ukr.net