СТУДЕНТИ СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОГО ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ТИЖНЯ ДОБРИХ СПРАВ

2017-03-30

У Черкасах стартував міжнародний проект волонтерського руху – Тиждень добрих справ. Участь у ньому взяли і наші студенти, які присвячують чимало часу волонтерству і благодійності, роблячи свій внесок у цю благородну справу.

У рамках Тижня добрих справ студентка 4 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Катерина Горбунова розробила і провела для вихованців дитячого будинку «Теплий дім» пізнавальну екскурсію у черкаському зоопарку. Дітлахи із задоволенням і захопленням дізнавалися про особливості догляду за тваринами, слухали цікаві історії про їхнє життя.

– Участь у таких заходах дає можливість студентам, перш за все, практикувати комунікативні навички, – наголошує завідувач кафедри готельно-ресторанної справи Анна Собко. – Адже сучасний фахівець – це висококваліфікований професіонал, який поєднує ерудованість зі знанням сфери діяльності, вміє налагоджувати контакт з окремими людьми чи соціальною групою, тобто володіє високою культурою комунікативної діяльності.