СТУДЕНТИ СУЕМ НА ХХІІІ МІЖНАРОДНІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ «УКРАЇНА – ПОДОРОЖІ ТА ТУРИЗМ 2017»

2017-03-30

29 березня  студенти Східноєвропейського університету спеціальності «Туризм» відвідали ХХІІІ Міжнародну туристичну виставку «Україна – подорожі та туризм 2017». Вони ознайомилися з пропозиціями та рекламною інформацією представників туристичного бізнесу: туристичних агентів, туроператорів, готелів, авто- й авіаперевізників світу.

Студенти і викладачі взяли участь у семінарах і презентаціях туристичних компаній «Анекс-Тур», Coral Travel, «Соната» та інших, де довідалися про основні тенденції розвитку туристичної галузі України та закордону.

Також у столиці для вихованців навчального закладу була організована екскурсія до АРТ-центру сучасного мистецтва.