СТУДЕНТАМ ПРОПОНУЮТЬ НАВЧАННЯ ЗА ВІЙСЬКОВИМИ СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ

2017-03-22

Із презентацією програми підготовки офіцерів запасу до Східноєвропейського університету завітали представники кафедри військової підготовки ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Захід проведено в рамках чинної угоди про співпрацю між двома вищими навчальними закладами.

Завідувач кафедри військової підготовки ЧНУ Микола Гордуз повідомив студентам про можливість навчання за програмою підготовки офіцерів запасу і паралельно з основною спеціальністю по закінченню університету отримати офіцерське звання. Навчання проходить за двома військово-обліковими спеціальностями: «Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів» та «Психологія». Термін навчання – 2 роки.

Студент 3 курсу спеціальності «Право» Владислав Храбров зізнається, що вже давно розмірковує над тим, щоб вступити на військову кафедру, і цього року обов’язково спробує свої сили. За його словами, він не лише хоче навчитися військовому ремеслу, а насамперед загартувати характер і бути психологічно готовим захищати Батьківщину.

Дізнатися більше про навчання за військовими спеціальностями можна буде під час дня відкритих дверей, що відбудеться 25 березня об 11:00 в ЧНУ (навчальний корпус №1, 4 поверх). Тел. (050) 933-51-75, (098) 610-29-18, (063) 498-92-10.