CТУДЕНТИ CХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОГО СТАЖУВАТИМУТЬСЯ НА КУРОРТАХ БОЛГАРІЇ

2017-03-21

Сьогодні до Східноєвропейського університету економіки і менеджменту завітала делегація компанії Internobmen (м. Варна, Болгарія), з якою виш уклав договір про співпрацю у напрямі практичної підготовки студентів. До обговорення питань стажування молоді за кордоном долучився перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль.

Ректор університету Любов Шпак наголосила на тому, що питання професійної практичної підготовки кадрів у сфері туризму та готельно-ресторанної справи, безперечно, є актуальними і потребують співпраці з міжнародними компаніями.

У рамках договору з компанією Internobmen студенти Східноєвропейського університету на сезонний період забезпечуються оплачуваною роботою в найкращих готелях Болгарії (категорії 4-5 зірок). Для молоді це відмінна нагода здобути практичні навички, вдосконалити знання іноземних мов і подорожувати з мінімальними витратами. Виконавчий директор компанії Internobmen Ольга Білан запевнила, що приймаюча сторона гарантує студентам офіційне працевлаштування й оплачує проживання, харчування та проїзд.

Наразі дві студентки спеціальності «Туризм» Інна Лушпіган і Валентина Гоголенко вже успішно пройшли відбір на посади адміністраторів у 5-зірковий готель Flamingo Grand (Албена). Ще 30 студентів приступлять до роботи у квітні та травні.