Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

КУРСОВА ПІДГОТОВКА


Одним із видів діяльності Університету є курсове навчання якім займається центр курсової підготовки.

Існує професійно-технічне навчанням за професіями з присвоєнням кваліфікації:

  • Перукар
  • Манікюрниця
  • Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних.

Навчання за напрямами перукарське мистецтво, стилістика візаж та манікюрна справа відбувається в спеціально обладнаному навчальному салоні.

З учнями працюють викладачі і майстри, які мають спеціальну освіту, досвід роботи у викладанні та професійній справі.

Протягом навчання викладачі виїжджають з учнями на Чемпіонат України та конкурси перукарського мистецтва в м. Київ.

Щороку університет проводить „ФЕСТИВАЛЬ ЗАЧІСОК" за участю випускників курсів на який запрошуються керівники перукарень і салонів міста та області, з метою працевлаштування випускників. Учні змагаються в номінаціях: "Вечірня зачіска", "Зачіска маленької принцеси", "Весільна зачіска", "Авангардна зачіска" та "Фантазійний образ".

Для учнів та перукарів міста в стінах університету проводяться семінари провідних професійно-косметичних фірм по представленню нової косметики в перукарській справі та нігтьовому моделюванні і дизайні.

Адміністрацією та викладачами постійно підтримуються зв’язки з салонами, перукарнями та випускниками не тільки для подальшого працевлаштування, а й для підвищення кваліфікації випускників, участі в конкурсах та підтримки розвитку перукарського мистецтва.

НАШІ випускники - дипломанти конкурсу „Кубок Києва 2003” і Чемпіонату України з перукарського мистецтва 2004 року, призери конкурсів зачісок міських змагань. Дипломанти та призери міжнародних конкурсів в м. Києві: 2007 рік - 2 призових місця, 2008 рік - 3 призових місця і гран-прі, 2009 рік - 2 призових місця в номінації "Ділова зачіска".

Університет нагороджено дипломами та Кубками: у 2008 році за найкращі результати серед навчальних закладів України, а у 2009 році за високу професійну підготовку випускників в галузі перукарського мистецтва.

Наші випускники працюють в найкращих салонах і перукарнях міста та області, таких як: «Еліт-стіль», «SL”, “Клео”, “Наталі”, “Мальва”, “Амелія”, “Ален”, “Волна”, “Жасмін”, “Шармін”, “Каприз”, “Ксюша”, “Долина троянд”, “Єлада”, “Царський двір”, “Ева”, “ТЦ Дніпро-плаза” та інших.

Також університет займається курсовою формою навчання за іншими творчими напрямами: флористика, дизайн інтер'єру з вивченням комп’ютерних програм, ландшафтний дизайн, стилістика і візаж та пропонує економічні такі, як бухгалтерський облік ат оподаткування, бухгалтерський облік на комп’ютері (1С бухгалтерія) інші.

 

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

Для учнів 11-х та 9-х класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, училищ, а також працюючої молоді в Університеті діють ПІДГОТОВЧІ КУРСИ. Термін навчання 6 або 3 місяці.Для випускників 11-х класів:

  • підвищення рівня знань
  • підготовку до ЗНО (українська мова та література, англійська мова, історія України, географія, математика)
  • пробне тестування
  • підготовку до вступних іспитів в СУЕМ
Вартість навчання 1000 грн..
(3 предмети за вибором)Для випускників 9-х класів:

  • підвищення рівня знань
  • підготовку до випускних іспитів (українська мова, англійська мова, історія України, географія, математика)
  • підсумкове тестування
Вартість навчання 800 грн..
(2 предмети за вибором)Адреса: м. Черкаси, вул. Н.-Левицького, 16
(Хімселище, тролейбуси №2, 7, маршрутне таксі № 5, 13, 24, 30, 31, зупинка "Парк хіміків")

Детальна інформація за тел. 71-22-09 (каб. 227)