Education today, career tomorrow, success everyday!

Новини університету

СТУДЕНТИ СУЕМ НА БЛАГОДІЙНІЙ ВИСТАВІ ЗІБРАЛИ КОШТИ ДЛЯ ОНКОХВОРИХ ДІТЕЙ


2019-12-19


Напередодні Дня святого Миколая студенти Східноєвропейського університету презентували благодійну музичну виставу «Різдво близько». Усі зібрані кошти передадуть дітям, які перебувають на лікуванні в Черкаському обласному онкологічному диспансері.

– Проведення благодійних заходів уже стає доброю традицією для нашого навчального закладу, – говорить ректор вишу Сергій Шамара. –Такі події згуртовують і працівників університету, і студентів, й інших небайдужих громадян навколо спільної справи – допомогти тим, хто цього потребує.

 Студенти вдало втілили на сучасний лад образи героїв таких класичних творів, як «За двома зайцями» та «Вечори на хуторі біля Диканьки», додали новорічно-різдвяних пісень, танців і показали яскраве театралізоване дійство. Натхненна молодь «розчинилася» у своїх ролях, вразивши одногрупників, викладачів й інших учасників заходу акторською грою, гостротою діалогів і добрим гумором. Талантами здивували і маленькі гості з вокального ансамблю «Любисточок» під керівництвом Надії Вертелецької, які завітали з різдвяною піснею і залюбки долучилися до доброчинної акції.

Упродовж вечора всі охочі могли зробити свій внесок у благодійну справу, поклавши кошти до скриньки. Загалом було зібрано більше 6 тисяч гривень. Студенти продовжуватимуть цю роботу на наступних благодійних заходах.